Võta ühendust

Et unistused
ei jääks paberile...

DMT insenerid projekteerivad erineva suuruse ja funktsiooniga hooneid alates ühiskondlikest kuni tootmishooneteni. Betoon- ja teraskonstruktsioonidest puiduni - kaalukas kogemus on meil olemas nende kõikidega.
Alustasime 3D projekteerimist tarkvaras Tekla vaid 2 aastat peale ettevõtte asutamist. Sealt edasi oleme arenenud üheks suurimatest konstruktsioone projekteerivaks ettevõtteks kogu Eestis.

Hoolitseme Sinu eest alates pakkumise faasis tekkivatest küsimustest kuni iga üksiku detailiküsimuseni tootejoonistes.

Oleme projekteerijad, kelle fookus on alati kliendil. Meie eesmärk on pakkuda teenust ja tooteid, mis on täpselt sobitatud Sinu projekti vajadusele.

Meie avatud ja toetava sisekliimaga kontoris töötavad pikaajalise kogemuse ja laiade teadmistega insenerid, kes kasutavad tööde tegemiseks parimat tarkvara.

Kandeskeeme valides otsime võimalusi kasutada võimalikult palju CO2-te siduvaid materjale.

Igat projekti koostades anname endast kõik, et saavutada maksimaalselt ökonoomne konstruktsioon, mis säästaks meid ümbritsevaid ressursse. Vältides vigu projekteerimisel, vastutame selle eest, et juba toodetud elemendid ei läheks kunagi raisku.

2006

DMT loomine

2008

Võtsime kasutusele programmi Tekla Structures. Samal aastal teiseks suureks väljakutseks oli AHHAA teaduskeskuse projekteerimine. AHHAA keskuse liimpuitkuplite projekteerimine sai äramärkimise Tekla BIM awardsil ja aastal 2012 sai AHHAA kuplite katus maailma parima teraskatuse tiitli

2010

Alustasime projekteerimist Skandinaavia turule. Koostöös Norra projektibüroo ja Eesti ehitusettevõtetega oleme projekteerinud büroohoone Oslos Ryenstubeni 10, Siemensi büroohoone Rootsis Finspangis ja Norra Holmenkolleni suusahüppemäe metallkonstruktsioonid.

2015

Projekteerisime Linköpingi prügi põletamise pealt töötava elektrijaama Rootsi ja meie tiim kasvas 20-liikmeliseks

2021

Valmis projekt numbriga 600. DMT tiim kasvas 40ne inimese peale. Täitus 15 tegutsemisaastat ja seda tähistasime Viirelaiul

Me väärtustame arengut, koostööd ja meid ümbritsevat keskkonda.